Vítejte na webu

Hlavní náplní tohoto webu je téma Děti a mládež s rizikem v chování jako cílová skupina v sociální práci. Stránky slouží jako informativní kanál pro všechny, které toto téma zajímá - především pro studenty, učitele, rodiče, děti atd. Doufám, že se Vám stránky budou líbit a budou Vám přínosem.

Poděkování

Poděkování

24.11.2008 17:45
Ráda bych poděkovala všem, kteří se na tvorbě mé absolventské práce jakkoliv podíleli. Zejména chci poděkovat paní Mgr. Lence Velebné za její vstřícný přístup, odborný dohled a drahé rady při vytváření práce.

Novinky

Editace stránek dočasně pozastavena

24.02.2010 09:42
Editace stránek dočasně pozastavena.

Online poradna

19.03.2009 12:38
Do budoucna chci na stránkách zřídit online poradnu. Vše je prozatím v jednání. Jsem v kontaktu se dvěma psycholožkami, které by byly ochotné být jednou týdně online na těchto stránkách a poskytovat rady všem zájemcům.

Nový trestní zákoník nabude účinnosti 1. ledna 2010

03.03.2009 15:46
Posílení úlohy alternativních trestů V případě méně závažné trestné činnosti mohou být alternativní trety účinnější než vězení. Alternativními druhy trestů se rozumí obecně prospěšné práce, peněžité tresty vyměřované ve formě denních sazeb, zákaz činnosti a nově trest zákazu vstupu na sportovní a...

Informace pro návštěvníky

22.01.2009 10:02
Chcete se dozvědět informace o tématu, které jste zde nenašli? Napište mi vzkaz, a já se pokusím Vašemu přání vyjít vstříc:-)

Webové stránky byly spuštěny

22.10.2008 10:01
Dnes byly spuštěny tyto webové stránky, které budou procházet pravidelnou aktualizací. Stránky byly spuštěny jako informační kanál o dětech a mládeži s rizikem v chování jako o cílové skupině v sociální práci. Cílem projektu je informovat návštěvníky o současných problémech této cílové skupiny....